Інфо поліції

На Львівщині викрили прикордонника на хабарництві

Неправомірну вигоду вилучено, а військовослужбовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину

З метою незаконного переміщення тютюнових виробів, ділки намагаються забезпечити собі «лояльність» прикордонників та прагнуть за кошти одержати від них службову інформацію про порядок охорони кордону. Однак, інформацію про такі спроби постійно моніторять підрозділи забезпечення внутрішньої безпеки, злочинні дії документують у рамках кримінальних проваджень.

Про це повідомляє 1NEWS.

Офіцери відділу внутрішньої та власної безпеки по Львівському прикордонному загону Управління УВВБ «Захід» Держприкордонслужби вже втретє з початку року викрили такі спроби підкупу прикордонників. Цього разу – військовослужбовця підрозділу охорони державного кордону, який в інтересах протиправного угруповання намагався придбати від колеги з мобільного підрозділу службову інформацію про час та місце їх несення служби, з метою використання цієї інформації під час незаконного переміщення тютюнових виробів через державний кордон.

Військовослужбовця будо затримано складом спільної міжвідомчої групи у складі офіцерів ВВВБ по Львівському прикз УВВБ «Захід» Держприкордонслужби, слідчих ТУ ДБР м. Львів, із залученням силової підтримки прикордонної комендатури швидкого реагування Кінологічного навчального центру ЗхРУ, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Львівського гарнізону на автостанції м. Львів, куди він прибув з метою передачі хабара у розмірі 200 доларів США. Неправомірну вигоду вилучено, а військовослужбовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 369 КК України. Тривають подальші слідчі дії.

Джерело: Держприкордонслужба

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close