Інфо поліції

На Львівщині у підприємця вимагали понад 200 тисяч гривень і погрожували фізичною розправою

Побоюючись за своє життя, чоловік звернувся до правоохоронців

На Львівщині до поліції із заявою звернувся підприємець про вимагання з нього 208 тисяч гривень за перерахування коштів за договором, укладеним із територіальною громадою.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час слідства оперативники обласного управління стратегічних розслідувань  з’ясували, що фірма потерпілого перемогла у тендері на проведення робіт з реконструкції кінотеатру одного з райцентрів області за бюджетні кошти. Згодом, виконавши частину робіт, у нього виникли труднощі з перерахуванням коштів за їх виконання.

Вирішити дане питання йому запропонували двоє мешканців Львова, котрі, як виявилося, мають відношення до кримінального середовища.

За «допомогу» попросили вісім відсотків «відкату» від загальної суми виконаних робіт – 208 тисяч гривень.

За словами зловмисників, частина  цих коштів буде передана посадовим особам ОТГ за безперешкодне підписання актів виконаних робіт та нестворення штучних перешкод при перерахуванні коштів.

Однак бізнесмен відмовився від «послуг», після чого йому почали погрожувати фізичною розправою. Побоюючись за своє життя, чоловік звернувся до правоохоронців.

У лютому цього року під контролем оперативників, слідчих та прокурорів було задокументовано факт передачі першого «траншу» у розмірі 40 тисяч гривень.

Правоохоронці затримали двох осіб під час отримання 168 тисяч гривень.

Наразі їх затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Проводяться санкціоновані обшуки за місцем мешкання фігурантів та в їх автомобілях, а також у приміщеннях ОТГ.

Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів. Крім того, після проведення необхідних процесуальних заходів буде надана правова оцінка діям посадових осіб об’єднаної територіальної громади.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close