Інфо поліції

На Львівщині суд оштрафував жінку, син якої прогуляв майже 700 уроків

Червоноградський міський суд що на Львівщині визнав винною та оштрафував жінку, син якої прогуляв майже 700 уроків без поважних причин, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

Згідно з судовими матеріалами, син жінки, що постала перед судом, з 1 вересня 2020 року по 26 лютого 2021 року пропустив в школі 691 урок без поважних причин.

Дитина навчається у Червоноградському навчально-виховному комплексі №10. У постанові суду не вказано, скільки років хлопцю, однак, згідно з законом, малолітньою вважається дитина, що не досягла 14 років.

З матеріалів справи, жінка 30 грудня вже притягувалася до відповідальності за ч. 2 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

За підсумками розгляду суд постановив визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 184 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу розміром 1 700 гривень.

За інформацією місцевих ЗМІ, жінка не вперше притягається до адміністративної відповідальності через свого сина. Раніше її також штрафували через крадіжки сина, неправдивий виклик «швидкої» та прогули в школі.

Останні новини

Back to top button