Інфо поліції

На Львівщині розкрили схему виготовлення та збуту підроблених сертифікатів про вакцинацію від COVID-19

Трьом учасникам злочинної групи повідомили про підозру

Групу осіб з міжнародними зв’язками, які займалися підробкою та збутом свідоцтв про вакцинацію на території України та за кордоном, викрили на Львівщині.

Про це інформує 1News.

Як встановили правоохоронці під час досудового розслідування, учасники групи мали чітко розподілені обов’язки – одні здійснювали пошук осіб, що бажають отримати свідоцтва про вакцинацію без фактичного щеплення, інші безпосередньо виготовляли сертифікати та надсилали їх замовникам.

Було проведено чотири санкціоновані обшуки у Львові та на території Львівської області за місцями проживання фігурантів та у транспортному засобі одного з них.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили кілька десятків сертифікатів про вакцинацію, печатки медичних установ та лікарів, комп’ютерну техніку, на якій здійснювалось виготовлення підроблених паспортів про вакцинацію, бланки медичної лабораторії з підписом та печаткою, банківську картку, на яку здійснювався переказ коштів за підроблені сертифікати, а також гроші, отримані злочинним шляхом, у сумі понад 7900 євро та 2300 доларів США.

Джерело: Нацполіція

Back to top button