Інфо поліції

На Львівщині поліція у перший день карантину виявила 63 порушення

Представники поліції Львівської області виявили 63 порушення карантинних вимог та склали адміністративні акти в перший день посиленого карантину, який розпочався в Україні 8 січня. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівщини, передає 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«Протягом першої доби від запровадження «карантину зимових канікул» поліцейські Львівщини виявили 63 порушення карантинних вимог та склали адміністративні матеріали стосовно порушників», – зазначили в поліції.

На Львівщині створено додаткові мобільні групи, які реагують на факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами.

«Ми проводимо профілактичну та роз’яснювальну роботу з керівниками та працівниками суб’єктів господарської діяльності та громадянами. Проте якщо порушники відмовляються припинити правопорушення, притягуємо їх до передбаченої законодавством відповідальності», – зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Як повідомляв Укрінформ, з 8 по 24 січня 2021 року в Україні посилено карантин, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності.

Останні новини

Back to top button