Інфо поліції

На Луганщині затримали військового за розкрадання продуктів харчування

Слідством встановлено, що молодший лейтенант, погрожуючи заходами дисциплінарного впливу, віддавав підлеглим незаконні накази отримувати зі складу військової частини продукти харчування для їдальні госпіталю у кількості меншій, ніж встановлено нормами

Слідчі ДБР затримали на Луганщині тимчасового виконувача обов’язків заступника начальника однієї з військових установ та повідомили йому про підозру у розкраданні продуктів, призначених для пацієнтів госпіталю.

Про це повідомляє 1NEWS.

Слідством встановлено, що молодший лейтенант, погрожуючи заходами дисциплінарного впливу, віддавав підлеглим незаконні накази отримувати зі складу військової частини продукти харчування для їдальні госпіталю у кількості меншій, ніж встановлено нормами.

Надалі штучно створений надлишок продуктів вивозився за межі військової частини та збувався у торговельних закладах.

Під час реалізації продуктів харчування в одному із магазинів у Старобільському районі Луганської області слідчі ДБР затримали військовослужбовця.

Під час обшуку виявлено та вилучено продукти, які, ймовірно, належать військовому госпіталю (зокрема, свіжоморожені м’ясо та риба, фасоване вершкове масло, тушкована яловичина, сир, сік, цитрусові, йогурти, печиво та інші продукти).

Джерело: ДБР

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close