Інфо поліції

На Луганщині викрили розкрадання 14 мільйонів гривень на державних шахтах

Гроші були виділені на попередження надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв’язку з затопленням шахт

За процесуального керівництва прокурорів САП детективами НАБУ спільно зі співробітниками УСР в Луганській області ДСР Національної поліції в Україні викрито виконувача обов’язків генерального директора ДП “Первомайськвугілля” та директора відокремленого підрозділу згаданої шахти — ВП “Шахта „Золоте“, причетних до розтрати понад 14 млн гривень, які були виділені на попередження надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв’язку з затопленням шахт на Луганщині.

Крім того, викрито двох директорів комерційних компаній, які також були заіядні у протиправній схемі, – інформує 1NEWS.

Так, у 2018 році для запобігання техногенної катастрофи, яка склалася із затопленням шахт на території Луганської області, урядом були виділені кошти для фінансування гідравлічних робіт на шахті “Золоте”.

Розпорядником цих коштів визначили державне підприємство “Первомайськвугілля”, яке і обрало генерального підрядника за самостійно визначеними критеріями без тендеру.

У подальшому компанія — переможниця, після отримання контракту з ДП “Первомайськвугілля”, уклала договір субпідряду із іншою фірмою, яка у свою чергу звернулась за виконанням вищезгаданих робітдо шахти “Золоте”, яка входить до ДП “Первомайськвугілля”.

Джерело: УНН

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close