Інфо поліції

На Київщині затримали організаторів нелегальної міграції, які продавали фальшиві візи нелегалам з Африки та Азії (ВІДЕО)

З’ясувалося, що злочинці організували незаконне переправлення іноземців через державний кордон України до країн Європейського Союзу шляхом підроблення віз країн євроспільноти за допомогою спеціально обладнаної апаратури

На Київщині в кафе затримали одного з організаторів схеми нелегальної міграції.

Правоохоронці встановили, що затриманий, 25-річний житель столиці, очолював угрупування, – інформує 1NEWS.

Він залучив до протизаконної схеми ще чотирьох осіб: 28-ми та 33-річного киян, 38-ми та 34-річного жителів Дніпра, а також 36-річного мешканця Житомирщини.

Викрили діяльність угруповання прикордонники Головного оперативно-розшукового відділу ОКПП «Київ» спільно зі співробітниками міграційної поліції та слідчими поліції Київщини за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

Після затримання організатора правоохоронці за силової підтримки спецпідрозділу «Дозор» провели у місцях проживання фігурантів у Києві, Дніпрі та у Житомирській області одночасні обшуки за 10 адресами.

Під час обшуків виявили та вилучили низку речових доказів, що підтверджують причетність зловмисників до незаконної діяльності.

Серед вилученого – паспорти з візами, які мають ознаки підробки, електронні файли із сканкопіями шенгенських віз та схеми їх заповнення, а також носії інформації із списками “клієнтів”, записами щодо замовлень, розрахунків за вже виготовлені візи.

З’ясувалося, що злочинці організували незаконне переправлення іноземців через державний кордон України до країн Європейського Союзу шляхом підроблення віз країн євроспільноти за допомогою спеціально обладнаної апаратури.

Реалізовували візи учасники групи через офіційні сайти громадянам Індії, Бангладеш, Гани, Марокко та інших країн для подальшого незаконного перетину державного кордону України через офіційні пункти пропуску до країн Європейського Союзу.

Вартість візи в середньому складала 2 тисячі євро.

Джерело: Держприкордонслужба

Back to top button