Інфо поліції

На Київщині затримали організатора фіктивного реабілітаційного центру

Не маючи жодних дозвільних документів на зайняття такою діяльністю та ніякого стосунку до медичної сфери, члени злочинної групи укладали договори та під приводом реабілітації поміщували до закладу осіб нібито із наркотичною чи алкогольною залежністю

Мешканець Київщини під виглядом надання платних медичних послуг з лікування від наркотичної чи алкогольної залежності організував на території с. Петропавлівська Борщагівка роботу «реабілітаційного центру», до якої залучив своїх знайомих.

Одна із членів злочинної групи, керувала діями інших учасників, контролювала осіб, яких було незаконно позбавлено волі, забезпечувала функціонування орендованого будинку, де утримувалися люди, – інформує 1NEWS.

Не маючи жодних дозвільних документів на зайняття такою діяльністю та ніякого стосунку до медичної сфери, члени злочинної групи укладали договори та під приводом реабілітації поміщували до закладу осіб нібито із наркотичною чи алкогольною залежністю.

Їх незаконно та примусово утримували та «лікували» за гроші, отримані від близьких родичів. Потерпілим категорично заборонялося виходити на вулицю, вони скаржилися на побої та приниження гідності.

Викрито злочинну діяльність нелегального закладу у березні 2021 року. В ньому незаконно утримувалося кілька десятків людей, більшість із яких не страждала на алкогольну чи наркотичну залежність.

Тоді було затримано п’ятьох членів злочинної групи, яким повідомлено про підозру у незаконному позбавленні волі та викраденні людини, а також обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів ще двом підозрюваним.

Джерело: Офіс генпрокурора

Останні новини

Back to top button