Інфо поліції

На Київщині затримали на хабарі голову військово-лікарської комісії (ФОТО)

Зловмисник пообіцяв призовнику, що користуючись своїм посадовим становищем, він вплине на рішення військово-лікарської комісії щодо визначення ступеню придатності молодого хлопця до служби у Збройних силах

Затримали посадовця під час отримання ним неправомірної вигоди працівники слідчого управління поліції Київщини за оперативною інформацією Департаменту військової контррозвідки СБУ та за процесуальним керівництвом спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону України.

Про це інформує 1NEWS.

Встановлено наступне. Зловмисник пообіцяв призовнику, що користуючись своїм посадовим становищем, він вплине на рішення військово-лікарської комісії щодо визначення ступеню придатності молодого хлопця до служби у Збройних силах. Свої «послуги» він оцінив у тисячу доларів США.

44-річний лікар затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Наразі тривають обшуки за місцем його роботи.

За скоєне голові військово-лікарської комісії загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button