Інфо поліції

На Київщині затримали кримінальний дует адвоката та підприємця

Об’єктом їхніх злочинних посягань став один з перевізників столичної області

Оперативники Управління стратегічних розслідувань поліції Київщини спільно з працівниками слідчого управління та прокуратури області затримали осіб, які тривалий час здійснювали протидію законній господарській діяльності перевізника з метою вимагання та отримання майнових прав на перевезення автобусним маршрутом.

Про це повідомляє 1NEWS.

Доведено, що кримінальний дует, 32-річний столичний адвокат та 60-річний директор одного з товариств, діяли безпринципно та цинічно, для досягнення мети збагачення незаконно використовували усі можливі методи, сили та ресурси.

Цього разу об’єктом злочинних посягань став один з перевізників столичної області, який надає послуги в сфері транспортних перевезень на території області, зокрема маршрут №772 Бузова-Київ.

Для блокування роботи пасажирських маршрутних перевезень зловмисники залучили представників громадського формування.

Ці «бійці» повинні були «паралізувати» роботу перевізника: створювати конфліктні ситуації з водіями на зупинках громадського транспорту, проводити «акції», де закликати людей не їздити на автобусах даного підприємства, в зв’язку з їхньою несправністю, а також псувати автобуси  шляхом підпалу. За пророблену «роботу» злодії обіцяли гонорар у розмірі 100 тисяч гривень.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close