Інфо поліції

На Київщині з’явилися шахраї, які вимагають гроші за порушення карантину

У Київській області орудують шахраї, які під виглядом інспекторів «перевіряють» дотримання карантину підприємцями, передає 1NEWS з посиланням на пресцентр Держпродспоживслужби.

 

У відомстві зазначили, що з метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, спільно з поліцією та представниками місцевої влади здійснюють моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, які продають продукти харчування, медпрепарати та засоби зв’язку.

– У той же час є повідомлення про випадки шахрайства з боку невідомих осіб, які представляючись спеціалістами Держпродспоживслужби або іншими членами названої комісії, відвідують потужності суб’єктів господарювання з метою «перевірки» дотримання карантинного режиму. Погрожуючи штрафами за виявлені порушення, псевдоінспектори вимагають неправомірну вигоду для залагодження перевірки, – розповіли у Держпродспоживслужбі.

У відомстві закликають суб’єктів господарювання бути пильними і вимагати від перевіряючих пред’являти службові посвідчення.

А при обґрунтованій підозрі оперативно повідомляти про факти появи шахраїв на службу 102 поліції та на телефон Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області: (044) 406-38-13.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close