Інфо поліції

На Київщині викрили “липових” поліцейських

Працівники внутрішньої безпеки Національної поліції України одержали оперативну інформацію щодо групи осіб, яка, видаючи себе за співробітників поліції, вчинила низку тяжких злочинів на Київщині.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники Управління розкриття злочинів, учинених стосовно поліцейських, ДВБ НПУ провели перевірку і встановили обставини одного із останніх злочинних епізодів групи. З корисливих мотивів п’ятеро осіб влаштували засідку у селі Мартусівка Бориспільського району Київщини. Дочекавшись, коли 18-річний місцевий мешканець у вечірній час повертався додому, зловмисники напали на нього, побили і силоміць посадили до одного зі своїх автомобілів.

Хлопця вивезли в поле, де знову побили, відібрали документи, банківські картки (з яких відразу переказали наявні кошти на свої картки), а потім, погрожуючи застосуванням зброї, змусили на відео телефона обмовити себе – і він зізнатися у розповсюдженні наркотиків. Пригрозивши поширенням відеозапису, нападники  почали вимагати  «відкупні» – 1,5 тисячі доларів США. Під тиском потерпілий погодився. Бранця викрадачі привезли до будинку, де мешкала його бабуся. Щоби онука відпустили, жінка віддала останні гроші – 1100 гривень.

За результатами заходів встановлено причетних до злочинної діяльності осіб. Це мешканці столиці та міста Бориспіль, що на Київщині, віком від 20-ти до 24-х років, які мають хорошу фізичну підготовку і займаються різними видами спортивних єдиноборств. Жодного відношення до служби в правоохоронних органах молодики не мали.

Джерело: Нацполіція

Back to top button