Інфо поліції

На Київщині спіймали поліцейського на хабарі (ВІДЕО)

Оперативник, діючи всупереч інтересам служби, запропонував 35-річному розшукуваному не вживати заходів затримання для подальшої передачі його співробітникам столичної поліції

До працівників Київського обласного управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ звернулася заявниця і повідомила про факт вимагання грошей окремими співробітниками поліції Броварського РУП.

Про це інформує 1NEWS.

При перевірці інформації встановлено, що 34-річний начальник сектору відділу кримінальної поліції затримав та доставив до поліцейського відділку чоловіка, який переховувався від правоохоронних органів і був оголошений у розшук Дарницьким управлінням поліції Києва за підозрою у розбої.

Проте оперативник, діючи всупереч інтересам служби, запропонував 35-річному розшукуваному не вживати заходів затримання для подальшої передачі його співробітникам столичної поліції.

За таку «послугу» вимагав від співмешканки чоловіка 5 000 доларів США «відкупних» і дав п’ять днів на збір потрібної суми.

Після отримання поліцейським другої частини зазначеного хабаря – 50 000 гривень – його затримали на місці злочину працівники внутрішньої безпеки НПУ та ТУ ДБР, розташованого у місті Києві.

Джерело: Нацполіція

Back to top button