Інфо поліції

На Київщині собака бійцівської породи напав на семирічного хлопчика

У неділю, 18 квітня, у Броварах, що під Києвом, на території спортивного майданчика на бульв. Незалежності, 10 американський стаффордширський тер’єр напав на семирічного хлопчика, повідомляє 1NEWS з посиланням на Главком.

Як розповідає свідок Сергій, хлопчик гойдався на гойдалці на дитячому майданчику, що межує з огородженим сіткою футбольним полем. У цей час на футбольному полі жінка вигулювала стаффордширського тер’єра: говорила по телефону, а тварина без намордника та повідка бігала всередині огорожі.

За словами Сергія, він уже доходив до під’їзду свого будинку, як почув крики жінки та дитини. Як зазначає свідок, у цей час власниця тварини відтягувала від хлопчика собаку.

Батько дитини розповів, що син пішов гуляти в сусідній під’їзд до однокласника. Однак той учив уроки, тож хлопчик на дитячому майданчику очікував батька, щоб разом піти у магазин. У якийсь момент дитина вирішила зайти на футбольне поле і відкрила хвіртку. Власниця пса почала кричати, щоб хлопчик якнайшвидше вийшов, і дитина почала бігти геть. Проте пес наздогнав хлопчика вже за межами футбольного поля і повалив на землю.

Свідки вказують, що жінка не могла самотужки одягнути тварині намордник та повідок, і просила у них допомоги.

Очевидці події викликали поліцію та «швидку». Медики госпіталізували дитину в лікарню.

За словами батька, життю сина нічого не загрожує – у нього лише розірвана мочка лівого вуха. Хлопчику зашили рану і через 10 днів мають зняти шви. Проте син дуже злякався, тож звертатимуться за допомогою до психолога.

За словами чоловіка, власники собаки усвідомлюють свою провину і готові компенсувати витрати на лікування дитини.

У батьків хлопчика особливих претензій до власників тварини немає, значно більші – до влади міста, яка не подбала про належну кількість майданчиків для вигулу тварин, тож собаки змушені ділити з дітьми огороджені території.

 

 

Back to top button