Інфо поліції

На Київщині проведуть антитерористичні навчання

З 14 по 16 вересня у Київській області пройдуть тактико-спеціальні навчання Служби безпеки України, інформує 1NEWS з посиланням на пресцентр Головного управління СБУ в Києві та Київській області.

Як повідомляється, у ході навчань, які пройдуть на території Білоцерківського та Обухівського районів, правоохоронці відпрацьовуватимуть протидію диверсіям на військових об’єктах.

«У заходах братимуть участь підрозділи СБУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Військової служби правопорядку України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, командування військової частини, представники органів влади та управління Київської області», ‒ йдеться у повідомленні.

У спецслужбі підкреслили, що під час навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та пішоходів, а також перевірка документів, що засвідчують особу.

Також у відомстві закликали мешканців Київщини зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей та належним чином реагувати на законні дії правоохоронців.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button