Інфо поліції

На Київщині посадовця виправної колонії звинувачують у розтраті та привласненні грошей

Встановлено, що службова особа, користуючись своїми повноваженнями, видав наказ про встановлення собі надбавок за особливі умови праці та високі досягнення

Викрили злочинну діяльність посадовця однієї з виправних колоній Київщини.

Встановлено, що службова особа, користуючись своїми повноваженнями, видав наказ про встановлення собі надбавок за особливі умови праці та високі досягнення, – інформує 1NEWS.

Таким чином, упродовж 6 місяців виконуючий обов’язки директора однієї з державних установ безпідставно отримував доплати.

Крім того, зловмисник виніс наказ про виділення собі автомобіля для використання у службових цілях, проте не мав на це відповідного права. Так, за рахунок коштів державного підприємства розтрачено пального на загальну суму понад 30 тисяч гривень.

Також, працівники поліції звернулись до суду з клопотаннями про обрання зловмиснику запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та про накладення арешту на майно підозрюваного.

Крім того, підготовлено клопотання про відсторонення службової особи від посади.

За скоєне посадовцю загрожує до восьми років ув’язнення, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button