Інфо поліції

На Київщині поліція інсценувала вбивство адвоката

Таким чином вдалось затримати організатора реального замаху на юриста

Правоохоронці інсценували вбивство керівника адвокатського бюро і затримали організатора злочину під час передачі грошей “виконавцю”.

Про це повідомляє 1NEWS.

У поліції розказали, що на початку жовтня правоохоронці отримали інформацію про підготовку замовного вбивства та пошук кілера для ліквідації жертви.

Організатором виявився мешканець Львівщини, який пообіцяв заплатити за вбивство керівника адвокатського бюро 7 тисяч доларів. Смерть адвоката давала можливість фігурантові заволодіти його майном.

Крім того, встановлено, що організатор вбивства має дружні стосунки з колишньою дружиною потерпілого. Її причетність до злочину також буде перевірятися.

Слідчі задокументували факт передачі частини коштів, а саме 1200 доларів США на так звані поточні витрати та придбання зброї. Організатор надав “кілеру” фото та необхідні дані про жертву.

Після інсценування вбивства організатор отримав фото з місця “вбивства” як доказ виконаного завдання. Наступного дня його затримали під час передачі виконавцю частини від обіцяної винагороди – 49 тисяч гривень.

Джерело: Нацполіція

Back to top button