Інфо поліції

На Київщині «погорів» на хабарах заступник голови однієї з міськрад

Заступника голови Васильківської міської ради Київської області викрили на хабарах, інформує 1NEWS з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

“Оперативники спецслужби встановили, що посадовець, відповідно до функціональних обов’язків, мав координувати роботу Центру надання адміністративних послуг району. Натомість чиновник налагодив схему отримання хабарів з громадян за сприяння у реєстрації земельних ділянок, встановивши таксу у п’ятсот доларів США за кожну свою “послугу”, – повідомили у спецслужбі.

Чиновника затримали у Василькові під час отримання від представника землевпорядної організації хабара у розмірі двох з половиною тисяч доларів за поновлення державної реєстрації п’яти земельних ділянок.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (Одержання хабара – ред.) проводяться санкціоновані обшуки за місцем роботи та проживання посадовця, зазначили у СБУ. Досудове слідство триває.

Зазначимо, що на офіційному сайті Васильківської міської ради першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради значиться Володимир Гурєєв, а заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – Леонід Перепелиця.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close