Інфо поліції

На Київщині нотаріус підроблював офіційні документи

Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 358 КК України приватному нотаріусу Володарського районного нотаріального округу Київської області, а саме в складанні та видачі нотаріусом завідомо підробленого офіційного документу, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

Так, під час досудового розслідування встановлено, що вказана особа всупереч вимог Законів України «Про нотаріат» та «Про адміністративні послуги», склала та, нотаріально посвідчивши, видала завідомо підроблений офіційний документ, який надавав право зацікавленим особам перетнути державний кордон разом із неповнолітніми дітьми.

Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акту відносно зазначеного нотаріуса до суду.

Довідково: санкція частини 2 статті 358 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close