Інфо поліції

На КПП “Мар’їнка” затримали юного терориста

Зі слів правопорушника стало відомо, що  він разом з іншими найманцями вимагали гроші у проїжджаючих громадян

На контрольно-пропускному пункті “Мар’їнка” працівники поліції та контррозвідники оперативної групи Служби безпеки України у Дніпропетровській області затримали 19-річного бойовика так званої “Молодої гвардії ДНР”.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається що хлопець їхав до своїх батьків у м. Вугледар і наразі перебуває у Мар’їнському відділенні поліції, де з ним працюють слідчі.

За даними правоохоронців, у березні 2015 року він вступив до лав терористів.

“Йому зателефонував працівник поліції “ДНР” та запропонував поповнити ряди новобранців, які повинні нести службу на блокпостах. Хлопець погодився. Його відразу  відправили на блокпост “Горинич”, який розташований між Горлівкою та Донецьком”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що до його обов’язків входила перевірка осіб, здійснення  контрольно-пропускного режиму, перевірка документів.

“Зі слів правопорушника стало відомо, що  він разом з іншими найманцями вимагали гроші у проїжджаючих громадян. “Віджаті” суми сягали від 100 до 2500 тис. рублів”, – розповіли у поліції.

Зазначається, що крім того, озброєні терористи іноді примушували жінок до статевих відносин, для того щоб проїхати блокпост.

“Всі ці протизаконні дії вони вчиняли через брак грошей”, – додали правоохоронці.

Також у поліції додали, що, зі слів затриманого, він виходив на чергування близько 2 разів на тиждень і при цьому він і досі навчається у місцевому училищі.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

One Comment

Back to top button