Інфо поліції

На кордоні затримали 770 порушників ПДР

Уже 770 іноземців отримали від співробітників Державної прикордонної служби України копії постанов про накладення адміністративного стягнення за правопорушення ПДР, зафіксоване в автоматичному режимі, передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

“За три місяці… прикордонники отримали від співробітників МВС інформацію про майже 2 000 зафіксованих порушень ПДР. За цей період прикордонники в пунктах пропуску вручили майже 770 правопорушникам копії постанов про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі”, – йдеться у повідомленні.

За даними ДПСУ, майже 80% осіб, яким вручені копії постанов, наразі оплатили штрафи.

“Лідерами серед таких правопорушників є громадяни Молдови. Наступними у “рейтингу” йдуть громадяни Білорусі, РФ, а також Польщі”, – додали у відомстві.

У разі несплати штрафу протягом 30-денного терміну, іноземці отримують рішення про заборону в’їзду в Україну.

З 19 листопада минулого року іноземні громадяни, які заїхали на своїх авто в Україну, і громадяни України, які їздять на машинах з номерами іноземної реєстрації, несуть відповідальність за перевищення швидкості та порушення інших ПДР.

Додамо, що з 1 червня 2020 року запрацювали камери автоматичної фіксації правопорушень на дорогах.

У МВС раніше відзначали, що у місцях, де встановлені камери відеофіксації, кількість ДТП знизилась у 3 рази.

Також у МВС очікують, що автофіксація допоможе уникнути майже тисячі ДТП за 10 років.

Back to top button