Інфо поліції

На кордоні з Білоруссю у вантажівці з оселедцями виявили сигарети на 10 млн грн

Із затриманої на кордоні з Білоруссю вантажівки з оселедцями прикордонники Луцького загону дістали сигарет на 10 млн гривень. Про це повідомляє Держприкордонслужба, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Із затриманої на кордоні з Білоруссю вантажівки з оселедцями прикордонники дістали сигарет на 10 млн гривень. Всього вилучено 679 ящиків сигарет білоруського виробництва загальною кількістю майже 340 тис. пачок”, – зазначається у повідомленні.

Прикордонники Луцького загону затримали вантажівку VOLVO, запаковану сигаретами білоруського виробництва, сьогодні вранці.

За документами фурою 21-річний волинянин віз через білорусько-український кордон оселедці. Проте, коли він прибув в пункті пропуску «Дольськ», врахувавши наявну оперативну інформацію, прикордонники ініціювали поглиблену перевірку автомобіля спільно із митниками.

В результаті вивантаження та перерахунку встановлено, що українець незаконно привіз із сусідньої країни майже 340 тис. пачок сигарет білоруського виробництва. Попередня сума оцінки товару складає понад 10 млн грн.

Останні новини

Back to top button