Інфо поліції

На Київщині затримали адвоката депутата облради за підкуп підполковника поліції

Депутат облради вирішив домовитися з офіцером поліції, запропонувавши 1000 доларів США через свого адвоката

Щоб уникнути відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, керівник держпідприємства через адвоката вирішив домовитися з начальником відділу управління захисту економіки в Київській області, запропонувавши за «лояльність» 1000 доларів США неправомірної вигоди. Про це повідомляє 1NEWS.

Так, працівниками управління захисту економіки в Київській області Національної поліції були зібрані матеріали щодо порушення керівником державного підприємства, який одночасно є депутатом обласної ради, вимог Закону України «Про запобігання корупції». Останній не повідомив НАЗК про суттєві зміни у своєму майновому стані після придбання автомобілю та нерухомого майна, як того вимагає законодавство.

Аби працівники управління не проводили перевірку по виявленим фактам порушення та не складали протокол про вчинення корупційного правопорушення, депутат облради вирішив домовитися з поліцейськими, запропонував керівникові профільного відділу 1000 доларів США неправомірної вигоди. Для цього він залучив посередника – адвоката, який надає правову допомогу зазначеній особі.

Працівники управління захисту економіки в Київській області, територіального управління ДБР, розташованого в м. Києві під процесуальним керівництвом військової прокуратури Центрального регіону України та за участю Київського управління ДВБ Нацполіції затримали адвоката після передачі частини неправомірної вигоди в сумі 900 доларів США.

Іншу частину неправомірної вигоди в сумі 100 доларів США залишив собі в якості винагороди за посередницькі послуги.

Джерело: Нацполіція

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close