Інфо поліції

На Хмельниччині кандидата у нардепи вдарили ножем у груди (оновлено)

У Хмельницькій області напали на кандидата у народні депутати Назарія Чепка. Чоловіка ножем поранили в груди. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Чоловік зазначив, що на нього вчинили замах та намагалися вбити. При цьому він написав, що підозрює у вчиненому свого опонента – колишнього регіонала та кандидата у нардепи Олександра Герегу.

«Сьогодні я сказав правду про Герегу і дивом залишився живий. Завтра на моєму місці може бути кожен з вас. І пощастити може менше, ніж мені. Ми просто зобов’язані зупинити цього бандита – Герегу», – написав Назарій Чепко.

За даними громадської мережі «Опора», Чепко не бачив обличчя нападника. Той своєю чергою напав на чоловіка та намагався встромити ножа у серце, але кандидат у нардепи зміг відбити удар. Чоловік також пояснив, що не писав заяву, бо свідків не було. В «Опорі» також повідомили, що Чепко відмовився від проходження судово-медичної експертизи.

У штабі Олександра Гереги заявили, що всі звинувачення Чепка – безпідставні, повідомляє «112 Україна».

Варто зазначити, що Олександр Герега та Назарій Чепко стали кандидатами у народні депутати від округу № 192.

Оновлено 16.07.2019 о 9:55: До редакції 1News надійшов лист-спростування від преставника Олександри Гереги. Зокрема у ньому йдеться, що “зазначена інформація підлягає спростуванню, оскільки є недостовірною, та такою, що не відповідає дійсності і негативно впливає на репутацію кандидата в народні депутати України Олександра Гереги”.

Окремо представник кандидата в депутати звернув увагу на те, що Герега ніколи не входив до Партії регіонів. Лише під час 7 скликання він нетривалий час був членом вказаної фракції. Обраний до парламенту по одномандатному округу шляхом самовисування.

За словами чергового лікаря травмпункту Городоцької районної лікарні Олександра Кушніра 13 липня близько 2 години по допомогу звернувся чоловік, який представився Назарієм Чепком і повідомив, що на нього напали і нанесли декілька травм.

«Хворий був мною оглянутий, при цьому була виявлена невелика рана на грудній клітці зліва, рана неглибока, поверхнева, тобто вона не проходила глибше шкіри, не пошкоджувала ні м’язевої тканини, не проникала у плевральну порожнину, що могло чинити більш серйозні наслідки для життя. Така травма загрози для здоров’я чи життя пацієнту не представляла».

Також лікар зазначив, що оскільки Чепко заявив, що це кримінальна травма, згідно нормативних документів він повідомив працівників поліції.

«Дуже швидко протягом 5-7 хвилин працівники поліції приїхали, однак пацієнт Чепко Назарій відмовився писати заяву та давати якісь пояснення. Вони з ним поспілкувалися, після чого вони пішли, а також за ними пішов додому Назарій Чепко у супроводі батька та дружини чи співмешканки. Ці травми, що він отримав, ніякої загрози для здоров’я (не несуть – ред.). І хоча я був на чергуванні до 8 ранку, я чекав його до 10, але Назарій Чепко не з’являвся у травмпункті», – сказав він.

Представник штабу Олександра Гереги, якого Чепко звинуватив в інциденті, Валерій Парамей, так прокоментував події:

«Нажаль, необґрунтовані звинувачення проти політичних опонентів – поширений спосіб брудної агітаціі. Сприймаємо заяву кандидата в народні депутати Назарія Чепко про напад на нього – намаганням дискредитувати свого опонента по округу. Якщо на кандидата здійснено напад, він має звернутися до правоохоронних органів. Правоохоронці мають висувати версії та знаходити винуватих, а не сам кандидат. Наразі із заявою до правоохоронців Чепко не звертався. Його публічні закиди є необґрунтованими й не підтверджені жодними фактами чи доказами. Хочемо нагадати, що згідно закону за дії, що завдають шкоди честі, гідності та діловій репутації особи передбачена цивільно-правова відповідальність».

Останні новини

One Comment

Back to top button