Інфо поліції

На Харківщині викрили поліцейських, які брали хабарі від наркоторговців

Поліцейські, отримавши інформацію щодо протиправної діяльності наркоділків, імітували їх затримання «на гарячому»

Співробітники Служби безпеки України викрили та блокували протиправну діяльність групи працівників Головного Управління Національної поліції в Харківській області, які систематично отримували хабарі з наркоторговців.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що група офіцерів поліції, серед яких працівники підрозділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, налагодила схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від осіб, які займаються розповсюдження наркотичних і психотропних речовини за допомогою так званих закладок.

Поліцейські, отримавши інформацію щодо протиправної діяльності наркоділків, імітували їх затримання «на гарячому», після чого вимагали гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності. Розмір неправомірної вигоди поліцейських з кожного наркоторговця становив 3 тисячі доларів США.

У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці задокументували факт отримання учасниками організованої групи сорока тисяч гривень. Співробітники СБ України із задіянням бійців спецпідрозділу «Альфа» затримали трьох учасників угруповання у Харкові під час отримання грошей з наркоторговця в сумі сімдесяти чотирьох тисяч гривень.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close