Інфо поліції

На Харківщині горить лісовий масив

Поблизу селища Червоний Кут Харківської області на території Володимирівського лісництва Гутянського лісового господарства сталася пожежа в лісовому масиві. Про це повідомляє прес-служба ДСНС, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Спочатку виникло загоряння сухої трави та очерету на відкритій території. Але потім через сильні пориви вітру пожежа почала поширюватися в бік хвойного лісу. Сталося займання хвойної підстилки, очерету на болоті, гілок та повалених дерев. Площа пожежі стрімко зростала. Існувала загроза загоряння верхового хвойного лісу. Попри це, працівники лісового господарства запросили допомогу рятувальників”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС вогонь розповсюдився на загальну територію близько 20 га. До гасіння пожежі залучено 15 пожежних автоцистерн, 85 людей особового складу ДСНС, 4 пожежні автоцистерни, 1 трактор та 21 працівник лісового господарства.

Також у відомстві зазначили, що спільними зусиллями пожежу було локалізовано. Загрози верхівковому лісу немає. Зараз на місці події чергують лісники, які проводять гасіння окремих осередків тління пнів і гілок.

Раніше повідомлялося, що в Чорнобильській зоні відчуження від пожеж постраждали 20 тис. га територій, з яких 30% становлять ліси.

Нагадаємо, в цьому місяці від пожеж постраждали кілька областей — Київська, Житомирська, а також Чорнобильська зона відчуження. Пожежа в Чорнобильській зоні розпочався 4 квітня. Чорнобильська зона і Житомирська область продовжують горіти, до гасіння пожеж залучено майже 2 тис. осіб.

Back to top button