Інфо поліції

На Донеччині в аптеках виявили зброю і наркотики

В Донецькій області під час обшуків у аптеках відомої фармацевтичної мережі виявили зброю, наркотики, а також кодеїновмісні лікарські препарати, які незаконно реалізовувалися без рекомендації лікаря. Про це у Facebook повідомляє прес-центр ООС, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Прикордонники і представники Краматорського відділу поліції в Донецькій області провели санкціоновані обшуки в аптеках однієї з відомих фармацевтичних мереж і виявили “обріз мисливської рушниці 16 калібру, газовий пістолет та газовий револьвер калібру 9 мм з ознаками переробки під бойову зброю, 76 набоїв калібру 5.6 мм, 8 набоїв травматичної дії, речовину зеленого кольору зі специфічним запахом марихуани”.

Також у повідомленні йдеться, що виявлено кодеїновмісні лікарські препарати, які в незаконний спосіб реалізовувались без рекомендацій лікаря, та 13,5 тисяч гривень разом із фіскальними чеками й записами, що підтверджують незаконний збут вказаних препаратів.

Фігурантам кримінальної справи можуть оголосити про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 263 “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”, ч. 2 ст. 307 “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів” і ч. 2 ст. 320 “Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів”.

Раніше повідомлялося, що в Харкові лікар-нарколог торгував рецептами на наркотики і психотропи, при цьому він не оглядав “пацієнтів” і навіть не впевнився у тому, що їм можна вживати такі препарати.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close