Інфо поліції

На Донеччині бойовик “ДНР” здався правоохоронцям

У Донецькій області бойовик “ДНР” добровільно здався українським правоохоронцям. Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

До поліції Бахмута звернувся 22-річний учасник незаконних збройних формувань, який перейшов на бік терористів ще у червні 2014 році, коли йому було 17 років. Тоді хлопець збирався допомагати “будувати руський мир”, але за кілька місяців після звільнення північних міст Донецької області, він злякався та втік від окупантів.

Згодом юнак знову вирішив приєднатися до бойовиків та в серпні 2014 року поїхав в окупований Донецьк. В складі батальйону “ДНР” він охороняв місцеву адмінбудівлю. Коли на території аеропорту почалися бойові дії, хлопець знову втік від окупантів.

Хлопець вирішив здатися українським правоохоронцям після того як в ЗМІ дізнався про можливість звільнитися від кримінальної відповідальності. Правоохоронці перевірять чи не причетний чоловік до тяжких злочинів проти мирного населення та, можливо, звільнять його від покарання.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close