Інфо поліції

На Дніпропетровщині затримали таксиста-сепаратиста

Приватний таксист з Дніпра відкрито демонстрував на власному авто агітацію символіки країни-агресора та пропагував клієнтам  ідеї "русского мира"

На Дніпропетровщині Служба безпеки України затримала таксиста,  який позиціонував себе як прихильник “російського козацтва”, російської православної церкви, монархізму та агітував за відділення області від України.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що чоловік активно підтримував тимчасову окупацію АР Крим і частин Донецької та Луганської областей. Для дестабілізації суспільно політичної ситуації в регіоні він у соціальних мережах агітував за відділення області від України і “приєднання” до РФ на умовах федералізації. Задокументовано, що зловмисник також підтримував контакти із членами так званих “козачих формувань” терористів.

Приватний таксист з Дніпра відкрито демонстрував на власному авто агітацію символіки країни-агресора та пропагував клієнтам  ідеї “русского мира”.

При цьому, з поширених фотографій видно, що затриманий віддав перевагу автомобілю німецького виробництва, марки Opel, до того ж на європейській реєстрації.

Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили у таксиста заборонену комуністичну символіку, георгіївські стрічки, засоби зв’язку та комп’ютерну техніку.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close