Інфо поліції

На Дніпропетровщині викрито службовців сільради на розкраданні бюджетних коштів

За даними слідства, протягом 2016-2020 років між службовими особами однієї з сільських рад Дніпропетровської області та рядом суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності укладено близько 100 прямих неконкурентних договорів на закупівлю робіт і послуг за бюджетні кошти на загальну суму більше 43 млн грн

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито службових осіб однієї з сільських рад, які займалися систематичним розкраданням бюджетних коштів під час реконструкції та будівництва об’єктів соціальної інфраструктури.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, протягом 2016-2020 років між службовими особами однієї з сільських рад Дніпропетровської області та рядом суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності укладено близько 100 прямих неконкурентних договорів на закупівлю робіт і послуг за бюджетні кошти на загальну суму більше 43 млн грн.

При цьому аналіз укладених договорів дає підстави вважати, що підприємства були створені для протиправної господарської діяльності, адже не мали у розпорядженні жодних виробничих потужностей, складських приміщень, транспорту та кваліфікованих робітників.

Окрім того, ремонтно-будівельні роботи здійснювалися з порушенням умов нормативно-технічної документації, державних будівельних норм і стандартів з використанням матеріалів низької якості та значним завищенням обсягів виконаних робіт.

Після укладання актів виконаних робіт посадовці суб’єктів господарювання, діючи за попередньою змовою з сільським головою, здійснювали конвертацію грошових коштів місцевого бюджету у готівку з подальшою легалізацією доходів.

В рамках кримінального провадження проведено ряд обшуків, в ході яких вилучено первинну документацію, чорнові записи, комп’ютери, телефони, банківські картки, грошові кошти тощо.

Джерело: Офіс генпрокурора

Останні новини

Back to top button