Інфо поліції

На Дніпропетровщині викрито корупційну «схему» видачі земельних ділянок в оренду

Під час проведення процесуальних заходів було задокументовано факт вимагання першим заступником міського голови ОТГ 140 тисяч гривень неправомірної вигоди за вирішення зазначеного питання

Оперативники управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції за процесуального керівництва прокуратури Дніпропетровської області задокументували причетність до організації даної «схеми» першого заступника міського голови однієї з об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та адвоката, що виконував роль посередника.

Про це повідомляє 1NEWS.

Так, було встановлено, що у жовтні минулого року задля отримання в оренду земельних ділянок для ведення підприємницької діяльності представник комерційної структури звернувся до ОТГ. Останньому повідомили про умови, за яких підприємець отримає земельні ділянки та безперешкодно буде вести господарську діяльність.

Під час проведення процесуальних заходів було задокументовано факт вимагання першим заступником міського голови ОТГ 140 тисяч гривень неправомірної вигоди за вирішення зазначеного питання.  Вказана сума отримувалася у три етапи  –  на картковий рахунок посередника.

Після перерахування останнього «траншу» – 65 тисяч гривень,  першого заступника міського голови об’єднаної територіальної громади було затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Джерело: Нацполіція

Back to top button