Інфо поліції

На Дніпропетровщині викрили схему рейдерства підприємства турецьких інвесторів

Законним власникам були спричинені збитки на загальну суму понад мільйон гривень

Встановлено, що у серпні 2019 року державний реєстратор виключив з реєстру прав власності інвесторів з Туреччини, яким належало 57% бізнесу.

Про це повідомляє 1NEWS.

Відповідно до реєстрації 2009 року сільськогосподарське товариство належало 6 інвесторам. У 2019 році державний реєстратор виключив з реєстру чотирьох власників бізнесу і за новим записом у державному реєстрі підприємство тепер належало лише двом партнерам. Законним власникам були спричинені збитки на загальну суму понад мільйон гривень.

Завдяки роботі співробітників відділу боротьби з майновими злочинами в державному секторі та шахрайством Управління карного розшуку та слідчих 27-річному чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 362 Кримінального кодексу України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

За підсумком роботи правоохоронців та юстиції були поновлені права турецьких власників на свою частку сільськогосподарського підприємства – відповідний запис було відновлено у державному реєстрі.  Після викриття цього факту були скасовані й інші незаконні реєстраційні дії посадовця. Також було анульованого його доступ до держреєстру.

Наразі чоловіку обрано запобіжний захід – домашній арешт. Найближчим часом кримінальне провадження буде спрямоване до суду.

Також в ході слідства встановлено, що у 2018 році підозрюваний незаконно зареєстрував комунальне підприємство, через яке було вчинено понад дві тисячі реєстраційних дій. Наразі правоохоронці перевіряють їх законність. Через порушення вимог законодавства реєстрація підприємства була скасована. Наразі за даним фактом вирішується питання про відкриття ще одного кримінального провадження.  Слідчі дії тривають.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button