Інфо поліції

На Чернігівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві військовослужбовця

За клопотанням військової прокуратури Чернігівського гарнізону старшого сержанта, що підозрюється у вбивстві співслужбовця, взято під варту без альтернативи застави. Про це 1News повідомила прес-служба Військової прокуратури.

Зазначається, що ккривавий інцидент стався в ніч з 9 на 10 серпня 2019 року на території військового об’єкта – Чернігівського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

В спальному приміщені між двома військовослужбовцями виник конфлікт. Старший сержант вважав, що як військовослужбовець військового комісаріату не може бути відряджений для виконання служби до військової частини. Старшина ж доводив правомірність і необхідність такого відрядження.

Під час спільного вживання алкоголю, підозрюваний відреагував на образи особистого характеру з боку потерпілого та  наніс старшині один удар ножем в груди зліва,  спричинивши тілесні ушкодження несумісні з життям.

Після цього нападник втік з місця події. Втім завдяки оперативно-розшуковим заходам був затриманий в Чернігівському районі Чернігівської області.

Наразі в кримінальному проваджені тривають слідчі дії.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close