Інфо поліції

На Буковині знайшли тіло чоловіка, який зник 10 листопада

На Буковині знайшли тіло чоловіка, який зник вранці 10 листопада. Як інформує Національна поліція Чернівецької області, тіло зниклого знайшли сьогодні в обід на території Тарашанського непрацюючого заводу, передає 1news, посилаючись на УНН.

Наголошується, що сьогодні, 20 листопада, у вигрібній ямі непрацюючого заводу в селі Тарашани знайшли тіло мертвого чоловіка, який 10 листопада пішов у ліс та не повернувся додому.

Протягом десяти діб поліцейські спільно з рятувальниками, волонтерами та небайдужими громадянами обстежували територію району. Сьогодні в обід, тіло зниклого знайшли на території Тарашанського непрацюючого заводу.

На місці працює слідчо-оперативна група відділення поліції № 4 (м. Герца) Чернівецького районного відділу поліції та експерти-криміналісти. Поліцейські оглянули тіло чоловіка та не виявили видимих ознак насильницької смерті.

Для встановлення остаточних причин смерті тіло направили на судово-медичну експертизу.

Нагадаємо

У серпні правоохоронці Підволочиського району Тернопільської області разом із мешканцями шукали на стихійному сміттєзвалищі кістки юнака, який 17 років тому пішов з дому та не повернувся.

Back to top button