Інфо поліції

На Буковині жінку оштрафували за те, що не забезпечила дітям доступ до онлайн-навчання

У Чернівецькій обл. жінку хотіли оштрафувати за те, що не забезпечила дітям доступ до онлайн-навчання – у неї зламався телефон. Про це повідомляє місцеве видання “Молодий буковинець”, пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Обвинувачену намагалися притягнути до адміністративної відповідальності за те, що “12 січня 2021 року біля 9-ї години у селі Мошанець Дністровського району Чернівецької області вона не забезпечила належних умов для навчання своїм малолітнім дітям, не проконтролювала онлайн-навчання та відвідування дистанційних уроків, чим порушила статтю 150 Сімейного кодексу України”.

Свою вину жінка визнала. Вона пояснила, що зламався телефон, його довелося віддати у ремонт, що й завадило навчанню. Зараз техніку поремонтували, діти відвідують уроки та виконують домашні завдання.

Дослідивши матеріали справи, суддя вирішив закрити її у зв’язку із відсутністю в діях обвинуваченої складу адміністративного правопорушення.

“Вважаю, що за таких обставин дії обвинуваченої особи не можна розцінювати як ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей”, – зазначив у своїй постанові суддя, який розглядав справу.

Back to top button