Інфо поліції

На Буковині затримали за кермом п’яного посадовця Нацполіції з Одещини (Відео)

Нетверезого правоохоронця зупинили через проїзд на заборонний знак, але під час розмови у нього виявили ознаки сильного алкогольного сп'яніння

У Чернівецькій області затримали за кермом нетверезого начальника управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Одеській області В’ячеслава Єфтенія, який перебуває у декреті.

На відео із камер патрульних Єфтеній зізнається, що сів п’яним за кермо свого позашляховика Mercedes G 63 AMG, – розповідає 1News.

Він каже, що полковник та знайомий із керівництвом правоохоронців. Зокрема, він називав прізвище “Жуков” і заявив, що розраховує на лояльність правоохоронців, оскільки він колега.

Також він попросив його не “оформляти” і повідомив, що сам у подібних ситуаціях відпускав людей, щоб вони не “сиділи” та закликав патрульних вимкнути камери, щоб “поговорити”.

Згодом у Нацполіції повідомили, що Єфтеній з вересня 2021 року не перебуває на посаді, бо пішов у відпустку по догляду за дитиною.

У авто разом із ним перебувала, за словами правоохоронця, твереза дружина. На питання, чому її він не посадив за кермо, Єфтеній відповів, що вона не знає місцевості.

Нетверезого правоохоронця зупинили через проїзд на заборонний знак, але під час розмови у нього виявили ознаки сильного алкогольного сп’яніння. Єфтеній відмовився проходити тест на стан алкогольного сп’яніння.

За цим фактом поліцейські оформили протоколи за ч. 1 ст. 122 (проїзд на заборонний знак) та ч.1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Раніше Єфтеній був заступником начальника волинського управління боротьби з організованою злочинністю, згодом очолював житомирське і рівненське управління боротьби з організованою злочинністю.

У 2016 році він не потрапив під переатестацію. Спочатку правоохоронець пішов на лікарняний, пізніше атестаційна комісія рекомендувала його звільнити, але той через суд оскаржив це рішення і повернувся на службу.

Джерело: Нацполіція

Back to top button