Інфо поліції

На Буковині викрили склад фальсифікованого алкоголю й тютюну на 500 000 гривень (ФОТО й ВІДЕО)

Під час обшуків виявили та вилучили 200 ящиків алкогольних виробів, тисячу літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту, 5 ящиків тютюнових виробів різних марок невідомого походження, 500 етикеток відомих марок алкогольних напоїв, у тому числі й елітних, а також 300 марок акцизного податку України

Під час санкціонованих обшуків слідчі ГУНП в Чернівецькій області та оперативники Державної прикордонної служби вилучили сировину, підпільно виготовлені алкогольні напої, пакувальні матеріали і обладнання, цигарки невідомого походження та інші речові докази протиправної діяльності.

Вартість вилученого складає приблизно пів мільйона гривень, – інформує 1NEWS.

У процесі розслідування незаконного збуту марок акцизного податку, поліцейські та прикордонники викрили підпільне виробництво й реалізацію алкогольних і тютюнових виробів.

За результатами проведених слідчо-оперативних заходів правоохоронці задокументували кримінально-протиправну діяльність групи буковинців, віком 40-50 років. Встановивши місця виготовлення та реалізації підроблених марок акцизного податку та алкогольних напоїв, співробітники НПУ та ДПС провели там санкціоновані обшуки. Зокрема правоохоронці здійснили більше десятка обшуків у Чернівцях і Кельменецькому районі.

Під час обшуків виявили та вилучили 200 ящиків алкогольних виробів, тисячу літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту, 5 ящиків тютюнових виробів різних марок невідомого походження, 500 етикеток відомих марок алкогольних напоїв, у тому числі й елітних, а також 300 марок акцизного податку України. Крім того, вилучено обладнання для розливу й упакування алкогольних напоїв, чорнову документацію та інші речові докази.

Усе вилучене направлено на проведення відповідних експертиз.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close