Інфо поліції

На Буковині викрили підпільне виробництво низькоякісного пального

У сховищах на території нафтобаз виявлено 250 тонн незаконно виготовленого пального на понад 3,5 мільйона гривень

Протиправну діяльність приватного підприємства, яке займалося підпільним виробництвом та збутом низькоякісного пального та завдало шкоди навколишньому середовищу, припинила Служба безпеки України на Буковині.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, фірма, яка має ліцензію на продаж паливно-мастильних матеріалів, додатково налагодила підпільне виробництво контрафактного пального.

На двох орендованих нафтобазах у Кіцманському районі області зловмисники змішували бензин із небезпечними домішками та в обхід податкового законодавства продавали до мережі приватних автозаправок Чернівецької та суміжних областей.

В офісі фірми і на території підпільних міні-заводів відбулися обшуки. Під час слідчих дій правоохоронці вилучили численні докази протиправної діяльності комерсантів: банківські карти, комп’ютерну техніку, документацію та чорнову бухгалтерію, ємності з хімічними реактивами, відеозаписи.

У сховищах на території нафтобаз виявлено 250 тонн незаконно виготовленого пального на понад 3,5 мільйона гривень. Крім того ініційована Службою експертиза засвідчила, що паливно-мастильні матеріали не відповідають вимогам ДСТУ, а їх виробництво є токсичним і спричинило отруєння джерел водопостачання в одному з населених пунктів регіону.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button