Інфо поліції

На Буковині викрили на хабарі прикордонника

Хабар у розмірі 1,5 тис доларів США призначався за сприяння у безперешкодному переміщенні через державний кордон України поза митним та прикордонним контролем анаболічних препаратів та спортивного харчування

В Чернівецькій області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди дільничним інспектором прикордонної служби ВіПС «Подвір’ївка» ВПС «Кельменці» Чернівецького прикордонного загону.

Про це повідомляє 1NEWS.

Хабар у розмірі 1,5 тис доларів США призначався за сприяння у безперешкодному переміщенні через державний кордон України поза митним та прикордонним контролем анаболічних препаратів та спортивного харчування і, відповідно, невжиття передбачених законом заходів щодо припинення такої діяльності.

27 травня 2019 року після отримання другої частини раніше обумовлених коштів – 1,1 тис доларів США старшого прапорщика затримано. Вся сума неправомірної вигоди виявлена та вилучена у ході затримання прикордонника.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, за наслідками яких буде вирішено питання щодо повідомлення військовослужбовцю про підозру, обрання міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Джерело: Генпрокуратура

Back to top button