Інфо поліції

На Буковині директора національного природного парку звинувачують в організації злочинного угруповання

Протягом 2015–2019 років їм вдалося завдати державі майже 105 млн грн збитків

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області з колегами-правоохоронцями встановили відразу кілька фактів неправомірних дій фігурантів.

Протягом 2015–2019 років їм вдалося завдати державі майже 105 млн грн збитків, – інформує 1NEWS.

Зокрема зловмисники заволоділи понад 405 тис. грн коштів державного бюджету, що призначалися на будівництво національного природнього парку. Для цього підроблювали акти виконаних робіт, завищуючи їхні обсяги і вартість.

Ще один факт протиправної діяльності фігурантів стосується незаконної вирубки та реалізації лісу на загальну суму 4,5 млн грн (за допомогою підконтрольних приватних фірм вони занизили вартість реалізованої лісопродукції).

Найбільших збитків завдала оборудка учасників злочинного угруповання, коли вони незаконно заволоділи землями водного фонду річки Черемош та здійснювали там позаобліковий видобуток піщано-гравійної суміші. Як наслідок – державі було завдано близько 100 млн грн збитків.

Кошти, отримані від незаконної діяльності, зловмисники легалізували: виводили на особисті рахунки та через підконтрольні компанії.

Поліцейські провели обшуки за місцями проживання фігурантів та на території згаданих приватних товариств. Виявили та вилучили: бухгалтерські документи, чорнові записи, електронні носії інформації, гроші. Крім цього, зафіксовано незаконний видобуток піщано-гравійної суміші та вилучено відповідну техніку.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button