Інфо поліції

На березі Азовського моря затримали браконьєрів, які незаконно виловили риби на півмільйона гривень (ФОТО й ВІДЕО)

Вказані водні біоресурси були випущені неушкодженими в природне середовище

Під час відпрацювання Азовського моря працівники сектору поліцейської діяльності на воді виявили 2 факти незаконного вилову живих водних біоресурсів.

Про це інформує 1NEWS.

У першому випадку на узбережжі Азовського моря водні поліцейські затримали двох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів. Чоловіки виймали з води креветочні ятері та вантажили їх у причеп автомобіля. Під час перевірки поліцейські встановили, що громадяни є промисловими рибалками, але ніяких дозвільних документів на вилов водних ресурсів не мали.

У правопорушників вилучені 19 креветочних ятерів, в яких знаходилися понад 200 тисяч креветок. Також вилучені  14 камбал, 9 піленгасів, понад 300 бичків, 21 одиниця морської голки, яка занесена до Червоної книги України. Крім того, у правопорушників вилучений автомобіль з причепом, човен та підводні гумові костюми. Сума завданих збитків становить майже 300 тисяч гривень.

За словами начальника сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського районного управління поліції Максима Жаркова, під час подальшого патрулювання акваторії Азовського моря поліцейські виявили ще 34 креветочні ятері, в яких знаходились майже 400 тисяч штук креветок, 40 камбал, 650 бичків та 45 морських голок. Вказані водні біоресурси були випущені неушкодженими в природне середовище, чим попереджено завдання шкоди державі на суму понад півмільйона гривень.

Джерело: Нацполіція

Back to top button