Інфо поліції

Митники запобігли незаконному вивезенню з України до Угорщини 80 тисяч респіраторів

На митному посту «Тиса» 20 березня працівники митниці запобігли незаконному вивезенню з України до Угорщини 80 тисяч респіраторів. Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Згідно з документами, українець на вантажному автомобілі планував експортувати респіратори вагою майже 697 кг та вартістю $137,6 тисяч.

Під час митного огляду було встановлено, що перелік вантажу, його маркування на упаковці, а також кількість не відповідає даним, наведеним у товаросупровідних документах.

«Таким чином, декларант не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей щодо найменування, кількості та вартості товару, що підлягає обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України», — йдеться у повідомленні.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, респіратори вилучено до рішення суду. Раніше прикордонники затримали «водолаза», який переправляв медичні маски до Румунії.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close