Інфо поліції

Митники в аеропорту «Бориспіль» вилучили в іноземки велику суму валюти

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» київські митники на «зеленому коридорі» вилучили валюти на 842 тисячі гривень, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресцентр Київської митниці Держмитслужби.

Порушницею митного законодавства виявилась 67-річна громадянка Іраку, що нині мешкає в Києві і прибула авіарейсом із Багдада.

Для проходження митного контролю жінка обрала спрощений канал «зелений коридор», чим задекларувала відсутність обмежених до переміщення товарів.

Однак після усного опитування пасажирка пред’явила інспекторам митниці готівку – $12,36 тис., яка знаходилась в її жіночій сумочці. А вже при митному огляді багажної валізи митники виявили ще $30 тис. Валюта знаходилась серед одягу жінки.

Чинним законодавством дозволено переміщення через митний кордон України готівкових коштів без письмового декларування у еквіваленті до 10 тисяч євро. Сума, що перевищує встановлений ліміт в обов’язковому порядку має бути задекларована письмово.

Наразі Київською митницею Держмитслужби стосовно порушниці складено адміністративний протокол за ст. 471 Митного кодексу України. Понаднормову валюту у сумі $30,2 тис. вилучено.

 

 

 

Останні новини

Back to top button