Інфо поліції

Міжнародне авіасполучення з Україною можуть зупинити найближчими днями – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Фото з відкритих джерел

Стають все більш наполегливими чутки про те, що найближчим часом (найчастіше називається дата – понеділок 14 лютого) міжнародне авіасполучення з Україною буде зупинено через відкликання страховими компаніями гарантій на авіаперельоти над нашою країною. Про це повідомляє “Страна.ua”.

“Дійсно, міжнародні страховики можуть зняти гарантії. Після заяви KLM про припинення роботи в Україні і масове відкликання працівників посольств страховий ринок занервував. Іноземці перестраховики можуть залишити рішення по гарантія на страховиках, але ті навряд чи ті стануть брати на себе таку відповідальність. Та й авіакомпанії навряд чи будуть ризикувати пасажирами і літаками. Тому ми побачимо в прямому сенсі порожнє небо – не будуть літати ані іноземні, ані українські перевізники”, – повідомив “Стране” очільник Асоціації страхового бізнесу України В’ячеслав Черняховський.

Крім того, власники приватних літаків повідомили “Стране”, що їм прийшло повідомлення, що протягом 48 годин страхові гарантії на їх борти будуть відкликані, а тому літаки повинні покинути до закінчення цього терміну Україну.

“Пару годин тому від страхової компанії прийшло повідомлення, що протягом 48 годин літак потрібно вивести в європейську зону. У мене борд був не в Україні, тому я прийняв рішення його не повертати”, – повідомив “Стране” один із політиків, у власності якого є приватний літак.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button