Інфо поліції

Міністр охорони здоров’я Скалецька проведе 14 днів в одному приміщенні з евакуйованими українцями з Китаю

Міністр сподівається, що її персональна поведінка сприятиме втихомиренню ситуації та примиренню

Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька вирішила приєднатися до евакуйованих українців в обсервації в Нових Санжарах.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, – інформує 1NEWS.

“Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни”.

Міністр зазначила, що у МОЗ ретельно готувалися до евакуації та підготували безпечні умови перебування в обсервації, врахувавши всі стандарти ВООЗ та практику інших країн, які здійснили евакуацію своїх громадян з Китаю.

“Те, що відбувалося сьогодні, та паніка і несприйняття, негатив та агресія дуже мене вразили. Ще більше вони вразили людей, евакуйованих з Китаю. Тому прошу вас висловити їм слова підтримки і подяки за те, що вони погодились провести в ізоляції два тижні задля безпеки нас усіх”, зауважила Скалецька.

“Сподіваюсь, що моя персональна поведінка сприятиме втихомиренню ситуації та примиренню. Це необхідно нам усім”, сподівається очільниця МОЗ.

Скалецька також подякувала тим, хто працював над евакуацією та особливо – екіпажу літака, медикам і всій команді супроводу, які добровільно озвались здійснити евакуацію та провести наступні 14 днів разом з усіма в ізоляції.

Джерело: Facebook

Back to top button