Інфо поліції

Миколаїв: рятувальники нагородили курсантів Клубу юних моряків з флотилією, які врятували підлітка на воді

20 червня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до Клубу юних моряків із флотилією, розташований у Центральному районі м. Миколаєва, аби привітати та висловити слова вдячності його вихованцям, які 1 червня поточного року врятували  підлітка на воді. Про це розповідає 1News з посиланням на прес – службу Головного  Управління ДСНС України у Миколаївській області.

Отображается файл "DSC_0027.JPG"

Отображается файл "DSC_0034.JPG"

Отображается файл "DSC_0045.JPG"

Отображается файл "DSC_0050.JPG"

 

Випадок стався на пішохідному мосту нижньої набережної м. Миколаєва. Двоє друзів проходили мостом. У одного з них злетіла кепка та впала у воду. Підліток вирішив дістати її. Течія заважала хлопцю доплисти до берега, він  втрачав сили. Спостерігаючи та розуміючи, що ситуація кепська, товариш  підлітка прибіг до курсантів Клубу юних моряків з флотилією, які в цей час брали участь у морському багатоборстві та попросив рятувальне коло, потім  сам поплив аби допомогти другу. Вже вдвох, вони пливли до берега, але не виходило. Тоді до ситуації залучились: Володимир Левошкін, Марджан Бадоєв, Дмитро Корсунський, Ілля Процький у супроводі Володимира Переходченка, педагога Клубу. На човні, на веслах, вони допливли до підлітків та допомогли їм дістатись до берега. Максим, як назвав своє ім’я  хлопець, був зовсім виснажений та з ознаками переохолодження. Лікарі, оглянули підлітка та надали йому першу допомогу.

За сміливість та особисту мужність, проявлені під час порятунку життя людини на воді, рятувальники Миколаївщини нагородили юних моряків грамотами, сувенірами та запросили до себе у гості.

Керівник прес-служби ГУ ДСНС України у Миколаївській області Ілляна Пацюк підкреслила: «Саме завдяки тому, що на теренах нашого краю зростає така прекрасна молодь, вдалося врятувати життя Максиму. Ви опинилися поруч та в екстремальній ситуації не розгубилися. Прийміть слова вдячності від усього особового складу Миколаївських рятувальників. Бажаємо, щоб якості, які вам допомогли  – сміливість, відвага, людяність, ви пронесли через усе життя!»

Рятувальники подякували педагогу курсантів за його внесок у справу виховання підростаючого покоління та нагородили грамотою.

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close