Інфо поліції

Мешканку Мелітополя засудили за репост у соцмережі

Її звільнено від покарання та призначено випробувальний термін строком в один рік

Мешканку Мелітополя засудили до трьох років позбавлення волі за репост сепаратистської публікації у соціальній мережі “Вконтакте”. Її звільнено від покарання та призначено випробувальний термін строком в один рік.

Про це повідомляє 1NEWS.

Уроджена Воронежської області Тетяна Дюніна зробила репост публікації під назвою “Південний Схід, за мною, в Росію”. Це сталося 27 березня 2014 року.

Наступного дня вона опублікувала на власній сторінці текст з групи “Новини Донбасу”: “Ти цього хочеш? Так, саме цього хочуть новороси та малороси на Україні. Ми, росіяни України-Русі – частина єдиного “русского мира”. Свідома нерусь нам не наказ”.

Судова лінгвістична експертиза показала, що тексти закликали жителів південного сходу України до дій, які б призвели до приєднання цієї частини України до Росії. Також вони закликали до створення країни “Малоросії” на території України.

Жінку засудили за розповсюдження матеріалів із закликами до скоєння навмисних дій з метою зміни державного кордону України.

Тетяна Дюніна свою провину визнала та повністю розкаялася. Її звільнено від покарання та призначено випробувальний термін строком в один рік.

Раніше луцький міський районний суд засудив місцевого мешканця до шести років умовно за розміщення в соціальній мережі “Вконтакте” сепаратистських публікацій.

Джерело: ВВС Україна

Останні новини

2 Comments

  1. Утопить бы суку… Да с удовольствием , ведь недочеловек…..,кацапобыдло

Back to top button