Інфо поліції

Масовий розстріл на Житомирщині: єдиний чоловік, що вижив, повідомив деталі

Вадим Федюнін, який вижив під час масового вбивства у Житомирській області, розповів, що із підозрюваним у розстрілі він та його товариші не дружили, але були знайомі, і що можливо до нього “прийшла білочка”, передає 1NEWS з посиланням на “Цензор.НЕТ”.

За його словами, орендар ставка приєднався до них ввечері 21 травня.

У той момент тривали звичайні застільні розмови старих знайомих, хоча водночас усі присутні курили траву, а Захаренко (підозрюваний) багато пив, стверджує Федюнін.

“Я не знаю, насправді, що там сталося за столом, розумієте? Там не було конфлікту взагалі жодного. Я як подивився, яку пургу запускають на всіх каналах, типу, він там за Росію і проти атошників… Було б весело, я б посміхався. У мене вуха завертаються, яку маячню вигадали. Толік насправді, коли вип’є, – хвалько. У всіх розмовах тільки слово “я”, – говорить Федюнін.

Як виявилося, компанія багато років їздила відпочивати на ставок, а всі друзі допомагали Захаренку грошима.

Федюнін згадує, що його товариші поступово розійшлися спати, а біля багаття залишилися він, Захаренко і ще двоє, однак згодом він не витримав і теж вирушив у гостьовий будиночок, але за 10–20 хвилин почув стрілянину.

“Я ще не встиг заснути. Я чув. Пролунали постріли. І крики одночасно з пострілами. “Ах ти ж суко!” Він примовляв, коли стріляв. Це взагалі жах був сильний, звісно”, – сказав Федюнін.

Першим назустріч стрільцеві, за його словами, встав київський волонтер Роман Ханенків.

“Я чую, Рома відчиняє двері зі словами: “Толіку, що ти робиш, що сталося?”. Таке щось. Дослівно точно теж не скажу… Але він не договорив цього. Постріл. І тут я розумію, що все серйозно. … Ну, він як, знаєте, як дух людина випускає, коли це робить перед смертю, коли повітря з неї виходить… і крик цей же”, – пояснює свідок.

Так, за його словами, Захаренко застрелив його товариша з позивним “Розстрига”, коли той спробував перегородити йому шлях у будиночок.

Після цього вбивця вибіг на вулицю і почав перезаряджати двостволку, з якої стріляв.

“Він професійний мисливець, перезаряджається за кілька секунд. Завжди цим хизувався перед усіма. Тобто там шансів не було”, — говорить Федюнін.

Чоловіку вдалося втекти з будинку і він запевняє, що за час втечі чув не менше ніж 10 пострілів, і не відкидає, що Захаренко добивав поранених.

“Ломлюся в хати, ніхто мені не відчиняє. Світло всі гасять. Але я ж розумію: зараз Толік сюди на це перехрестя і прийде. Розумію, що буду зараз бігати – мене або хтось пристрелить із хати, або цей знайде. А мені треба залишитися живим. Я розумію, якщо що – він повісить на мене”, – розповів він.

За його словами, його пустили в будинок, де живе співробітник якогось правоохоронного органу, той зателефонував на роботу, а незабаром після цього приїхали поліцейські.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close