Інфо поліції

Львівський митник завдав державі багатомільйонних збитків

Державний інспектор, зловживаючи службовим становищем, умисно не провів належну перевірку транспортного засобу, у якому через державний кордон України перевозили незадекларований вантаж

Державний інспектор відділу митного оформлення одного з митних постів Львівської митниці ДФС сприяв незаконному ввезенню не задекларованого вантажу, в результаті чого державі завдано понад 2,5 млн грн збитків.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що державний інспектор, зловживаючи службовим становищем, умисно не провів належну перевірку транспортного засобу, у якому через державний кордон України перевозили незадекларований вантаж. Діючи з метою одержання неправомірної вигоди на користь третіх осіб, він не нарахував перевізнику митні платежі за ввезення товару. Таким чином було незаконно ввезено майже 4 тони товарів народного споживання китайського виробництва, загальною вартістю 8,6 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Також, державному інспектору відділу митного оформлення одного з митних постів Львівської митниці ДФС повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем.

“(Адже – ред.) через його неправомірні дії державі завдано понад 2,5 млн грн збитків”, – зазначається в повідомленні.

“(Відкрито кримінальне провадження через – ред.) зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України)”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close